Eternal Community
Welcome to Eternal Community.
Please LOGIN In or REGISTER.
Thanx.
Eternal Community
Welcome to Eternal Community.
Please LOGIN In or REGISTER.
Thanx.
Eternal Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  



• Regula 1.
• Regula 2.
• Regula 3.
• Regula 4.
• Regula 5.






Al draqului de forum si de totul!

Membru-LZ: HappyFighter


Membru

Posts Posts : 17

Al draqului de forum si de totul! Empty



Al draqului de forum si de totul! Empty
MesajSubiect: Al draqului de forum si de totul! Al draqului de forum si de totul! EmptyMier Feb 23, 2011 10:19 pm

Incepem:

1. Pentru ce draqu, cine draq v-a spus sa puneti click de dreapta interzis? Logic! Cind sunt mai multe mesaje noi nu citesti unul dai back iar citesti si iar back! Pffff..! Okay, voi veti zice apoi sa nu poti copia nimic de pe forum. Ok! Atunci eu spun ca de cel plm Scriptul asta atunci cind exista claviatura pe lumea asta. Ctrl, A, C --> Pentru ce sunt butoanele astea? A?

2. Daca tot va mai numiti comunitate pe limba roamana se vede ca asa este! Chiar denumirea asta ciudata de subiect ne arata tutoror "moldovanilor" ce comunitatea e asta, infatisarea si totul. "админ делай и меня пожалусто" - Da, da, numaidecit, pro acceptat Very Happy Very Happy tare faza!

3. Va mai laudati cu toate prostolaniile pe care le faceti! Hai nu mai zic eu ca trebuie sa plec Very Happy Bye bye ! Succes! Very Happy















Membru-LZ: HappyFighter


Membru

Posts Posts : 17

Al draqului de forum si de totul! Empty



Al draqului de forum si de totul! Empty
MesajSubiect: Re: Al draqului de forum si de totul! Al draqului de forum si de totul! EmptyMier Feb 23, 2011 10:58 pm

4. Stergeti mai repede topicul sa nu-l vad Very Happy















Membru-LZ: HesS

HesS
Fondator

Posts Posts : 151
Birthday Birthday : 12/06/1993
Age Age : 30
Location Location : On my desktop
Job/hobbies Job/hobbies : Music
Humor Humor : Pff ce-i asta?

Al draqului de forum si de totul! Empty



Al draqului de forum si de totul! Empty
MesajSubiect: Re: Al draqului de forum si de totul! Al draqului de forum si de totul! EmptyJoi Feb 24, 2011 4:28 pm

Eu nu inteleg ce nu te aranjeaza... Dupa parerea mea forumul este destul de comod si nimeni nu se plange iar daca tu esti asa de destept posteaza ceva si propune dar nu veni cu cuvinte gen "prostolaniile" iar baiatul cu topicul "админ делай и меня пожалусто" poate nu stie romana sau poate nici nu e idin RM si faptul ca adminii sunt De acord sa-l ia in echipa asta dovedeste ca nu suntem tipii care s-o faca pe ComisarSS si KittySS de Pe serverul ********* care isi demonstrau maretie in orice topic pentru asi mari singuri pentru ei autoritatea...
Meriti si Warn pentru Dublu postare... .















Membru-LZ: HappyFighter


Membru

Posts Posts : 17

Al draqului de forum si de totul! Empty



Al draqului de forum si de totul! Empty
MesajSubiect: Re: Al draqului de forum si de totul! Al draqului de forum si de totul! EmptyJoi Feb 24, 2011 5:40 pm

grin4 a scris:
Eu nu inteleg ce nu te aranjeaza... Dupa parerea mea forumul este destul de comod si nimeni nu se plange iar daca tu esti asa de destept posteaza ceva si propune dar nu veni cu cuvinte gen "prostolaniile" iar baiatul cu topicul "админ делай и меня пожалусто" poate nu stie romana sau poate nici nu e idin RM si faptul ca adminii sunt De acord sa-l ia in echipa asta dovedeste ca nu suntem tipii care s-o faca pe ComisarSS si KittySS de Pe serverul ********* care isi demonstrau maretie in orice topic pentru asi mari singuri pentru ei autoritatea...
Meriti si Warn pentru Dublu postare... .

Am mai zis despre asta. Romanii se vor speria! Iar daca zici ca e comod mie nu - deloc! Nimeni nu s-a plans deoarece nu au curajul. Poate altii nu au timp sa citeasca topicurile cite unul, cite unul. Iar tastiera e creata nu numai pentru a scrie, ci pentru a indeplini anumite functii cum ar fi : Copy & Paste! .........















Membru-LZ: HesS

HesS
Fondator

Posts Posts : 151
Birthday Birthday : 12/06/1993
Age Age : 30
Location Location : On my desktop
Job/hobbies Job/hobbies : Music
Humor Humor : Pff ce-i asta?

Al draqului de forum si de totul! Empty



Al draqului de forum si de totul! Empty
MesajSubiect: Re: Al draqului de forum si de totul! Al draqului de forum si de totul! EmptyJoi Feb 24, 2011 5:44 pm

atunci de ce te plangi de scriptu cu Interzisu la click dreapta?















Membru-LZ: HappyFighter


Membru

Posts Posts : 17

Al draqului de forum si de totul! Empty



Al draqului de forum si de totul! Empty
MesajSubiect: Re: Al draqului de forum si de totul! Al draqului de forum si de totul! EmptyVin Feb 25, 2011 7:29 pm

grin4 a scris:
atunci de ce te plangi de scriptu cu Interzisu la click dreapta?

ba sorry desigur dar tu chiar esti si chior si prostut! Hai ca m-am plictisit atata sa va "rog" , cred ca ma intelegeti!















Membru-LZ: Baietel[MD]

Baietel[MD]
Membru Level II

Posts Posts : 394
Birthday Birthday : 03/03/1997
Age Age : 27
Location Location : Republic Of Moldova (Chisinau)
Job/hobbies Job/hobbies : Web-Master,School
Humor Humor : Gou Gou Gou !

Al draqului de forum si de totul! Empty



Al draqului de forum si de totul! Empty
MesajSubiect: Re: Al draqului de forum si de totul! Al draqului de forum si de totul! EmptyMier Mar 09, 2011 6:20 pm

T.C
















Admin Panel
Design and coded by eTn Team
Creeaza un forum | Jocuri video | Virtual | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente