Eternal Community
Welcome to Eternal Community.
Please LOGIN In or REGISTER.
Thanx.
Eternal Community
Welcome to Eternal Community.
Please LOGIN In or REGISTER.
Thanx.
Eternal Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  



• Regula 1.
• Regula 2.
• Regula 3.
• Regula 4.
• Regula 5.






Pfff chear e naspa ce faceti voi

Membru-LZ: -=P.T.M=-*

-=P.T.M=-*
Moderator Ajutator

Posts Posts : 162
Birthday Birthday : 20/09/1993
Age Age : 30
Location Location : Stantia Sportiva
Job/hobbies Job/hobbies : Fotbal,Disco si PC
Humor Humor : :)

Pfff chear e naspa ce faceti voi Empty



Pfff chear e naspa ce faceti voi Empty
MesajSubiect: Pfff chear e naspa ce faceti voi Pfff chear e naspa ce faceti voi EmptyMier Mar 23, 2011 8:29 pm

Cum vreti voi sa aveti o comunitate unita care o sa prospere si o sa se dezvolte daca singuri nu stiti a face dreptate.E chear naspa,c1nd am vazut ca lui Dj Buzz ala i sa scos banul si mi sa scos rangul de Moderator.uitativa la tot ce a postat,cititi toate mesajele lui si in toate mesajele ma ingura,unde e dreptate a?El trebuia sa fi fost banat pe sv si forum.Da nu e pe asta oamenii sa fim.Apropo acest Dj buzz trebue sa fie inscris in cartea recordurilor ca "cel mai n00b player din cs"
cod la lama nu am mai auzit esti primul ,poate inventezi un astfel de cod Very Happy
dupa cum am inteles mi se scoate si adminul da?
@Eugen scriemi cel putin un argumenut dc imi scoti adminul
si stiti comunitatea asta se tine aproape doar pe pusti de 11-13 ani si grin4 este mai mare
dar copii astea isi fac de cap cum vreau ei asta nu spun de toti
raspundetimi toti Unde E Dreptatea ?















Membru-LZ: Guest


Vizitator


Pfff chear e naspa ce faceti voi Empty



Pfff chear e naspa ce faceti voi Empty
MesajSubiect: Re: Pfff chear e naspa ce faceti voi Pfff chear e naspa ce faceti voi EmptyMier Mar 23, 2011 9:21 pm

P.T.M Revii peste o saptamina cu Un Topic Nou la Cerere Admin la serverul war3ft si vei primi admin OK















Membru-LZ: -=P.T.M=-*

-=P.T.M=-*
Moderator Ajutator

Posts Posts : 162
Birthday Birthday : 20/09/1993
Age Age : 30
Location Location : Stantia Sportiva
Job/hobbies Job/hobbies : Fotbal,Disco si PC
Humor Humor : :)

Pfff chear e naspa ce faceti voi Empty



Pfff chear e naspa ce faceti voi Empty
MesajSubiect: Re: Pfff chear e naspa ce faceti voi Pfff chear e naspa ce faceti voi EmptyMier Mar 23, 2011 9:31 pm

ok















Membru-LZ: DJ BluzZ

DJ BluzZ
Membru Level I

Posts Posts : 121
Location Location : Peninsula Kamtacha din insulele Jujian
Job/hobbies Job/hobbies : Designer/DJ/Mix & Edit
Humor Humor : Daca vine cutremuru' baga degetele-n priza sa mori fericit.

Pfff chear e naspa ce faceti voi Empty



Pfff chear e naspa ce faceti voi Empty
MesajSubiect: Re: Pfff chear e naspa ce faceti voi Pfff chear e naspa ce faceti voi EmptyMier Mar 23, 2011 10:02 pm

Deci 1. Am 2 martori ca ai AIM. + Eugen cum sa mai faca cerere ?!?! Era vorba ca i se scoate adminul definitiv + ca tu iai scos adminu' iara il faci ?! LOL !















Membru-LZ: Vizitato


Vizitator


Pfff chear e naspa ce faceti voi Empty



Pfff chear e naspa ce faceti voi Empty
MesajSubiect: Re: Pfff chear e naspa ce faceti voi Pfff chear e naspa ce faceti voi EmptyJoi Mar 24, 2011 4:10 pm

bluzz.pt ce a facut PTM nu merita scos adminul permanent dar sai ramana adminul cu un grad mai mic sau sa nu aibe un grad mare.si pe mine m-a banat PTM dar sincer lam iertat pt ca nu sa mai intamplat,dar daca se va mai repeta sincer voi face reclamatie ca sa ii se scoata adminul.dar acum PTM e ok.
















Admin Panel
Design and coded by eTn Team
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente